Koncerty

Přehled vystoupení ve formacích:

Mrakoplaš ELEKTRICKY (ME), Mrakoplaš AKUSTICKY (MA), nebo Mrakoplaš Light Orchestra (MLO)

 • St
  24
  Led
  2024

  Lehké melodično s kapelami Mrakoplaš a Nevermore&Kosmonaut

  20:00Carpe Diem, Jičínská 4, Praha 3

  První koncert Mrakoplaše v letošním roce proběhne v klubu Carpe Diem. V rámci pořadu Lehké melodično tentokrát skupina pozve brněnskou skvělou partu Nevermore & Kosmonaut, se kterou se objevila na podiu Café Práh a odstartovala tak podzimní šňůru. Pokud jste ten listopadový koncert nestihli, přijďte do Carpe Diem. Lehké melodično i tentokrát jistě dostojí svému názvu...

 • So
  10
  Úno
  2024

  Mrakoplaš DOMA!

  20:00Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, Praha 2

  První kapelou, která hrála v Balbínce, byl Mrakoplaš. Na téhle "domácí scéně" bývá atmosféra koncertů neuvěřitelná. Přijďte to zažít také!

 • So
  02
  Bře
  2024

  Mrakoplaš a Jana P.S. na Vávrovce

  19:30Vávrovka u Veselí nad Lužnicí

  Mezi Veselím nad Lužnicí a Kardašovou Řečicí je uprostřed lesa krásný statek Vávrovka, kde se už dlouhá léta pořádají koncerty. Tentokrát tam vystoupí i Mrakoplaš a spolu s ním výborná zpěvačka Jana P.S. se svou kapelou. Udělejte si výlet a přijeďte si to taky užít! 

 • So
  16
  Bře
  2024

  Mrakoplaš v Balbínce

  20:00Balbínova poetická hospůdka, Praha

  Na domácí scéně se hraje a povídá. Na domácí scéně je neuvěřitelná atmosféra a kapela si tu dovolí to, co by jí nejspíš jinde ani neprošlo. Tentokrát tam Mrakoplaš představí nový program pro letošní jaro a zahraje spolu s Davem Mendezem. To by mohl být docela hukot, ne?!

 • So
  13
  Dub
  2024

  Mrakoplaš v Balbínce

  20:00Balbínova poetická hospůdka, Praha

  Na domácí scéně je moc dobře. Bývá tam neuvěřitelná atmosféra a kapela si tu dovolí to, co by jí nejspíš jinde ani neprošlo. Tentokrát tam Mrakoplaš představí nový program pro letošní jaro a zahraje spolu s Davem Mendezem. Před měsíce to byl parádní večer. Bude to teď v dubnu podobné?

 • 26
  Dub
  2024

  Lehké melodično s kapelami Mrakoplaš a Potokap

  20:00Carpe Diem club, Praha 3, Jičínská 4

  Letos podruhé se dostaneme do Carpe diem a to znamená, že opět otevřeme další kapitolu pořadu Lehké melodično, kam si zveme spřízněné kapely a přátele. Tentokrát za námi přijede výborná parta ze Slaného, která nezkazí žádnou legraci, hraje vlastní písničky s chytrými texty a která pořádá (mimo jiné) i podobný večer s názvem Hraná na Mýtince, kde jsme minulý rok na podzim zahráli v rámci naší MrakoplaŠňůry... Moc se na ně těšíme. A taky na vás, že přijdete. Bude to určitě moc příjemný večer... 

 • Po
  20
  Kvě
  2024

  Martin 50:50 (narozeninový koncert Martina Kalendy)

  20:00Malostranská beseda, Praha 1, Malostranské náměstí 35/21

  V pondělí 20. května od 20:00 proběhne v Malostranské Besedě koncert Martin 50:50, na které, oslaví svůj poločas rozpadu kytarista a skladatel Martin Kalenda. S oslavencem si přijdou zahrát kapely jejichž je členem, tedy v prvé řadě domovský Mrakoplaš, ale i Poslední šance Míry Ošance, NomenOmen a Lautrec. Krom toho se v Besedě objeví spousta dalších přátel a hostů, se kterými během let spolupracoval. Vstupenky v předprodeji na ticketstream.cz a na pokladně Malotranské besedy. 

 • So
  01
  Čvn
  2024

  Mrakoplaš v Balbínce

  20:00Balbínova poetická hospůdka, Praha 3, Balbínova 6

  Na domácí scéně je moc dobře. Bývá tam neuvěřitelná atmosféra a kapela si tu dovolí to, co by jí nejspíš jinde ani neprošlo. Tentokrát tam Mrakoplaš představí nový program pro letošní jaro a zahraje spolu s basistou Michalem Janovským, který v kapele účinkoval v 90. létech. Před měsíce to byl parádní večer. Bude to teď v červnu podobné?

 • So
  08
  Čvn
  2024

  Festival Dobrodění

  20:40Louny, Stromovka

  V sobotu 8. června proběhne již 17. ročník lounského Dobrodění. Na odpoledne je připraven program pro děti, v podvečer (17:30) vystoupí Divadlo Koštice a hudební večer, který začíná v 19:30, zajistí skupiny Sick of Reality, Mrakoplaš a spolupořádající Paralet.
  Jste všichni srdečně zváni, začátek je ve 14:00, děti mají tradičně vstup volný. A my se moc těšíme a jsme rádi, že můžeme pomoci dobré věci.

 • Ne
  09
  Čvn
  2024

  Isarafest

  14:00Michalovická putna, letní kino, Michalovice u Mladé Boleslavi
  V neděli 9. června se na Letní scéně Michalovické putny u Mladé Boleslavi odehraje 15. ročník festivalu ISARAFEST. Od 14 hod. vám zahraje Mrakoplaš, Isara, Těla, Vomiště, My3Avi a Dou Naboso. I letošní ročník pořádáme na podporu výzkumu Alzheimerovy nemoci.
  Letos ale vidíte na plakátech slovo „poslední“. Naši přátelé z pořádající kapely Isara se rozhodli, že ISARAFEST č. 16 už nebudou pořádat.Tak spolu s nimi i s námi přijďte oslavit tento speciální díl-přišel čas uvolnit místo dalším projektům a posunout se někam dál. 
 • 14
  Čvn
  2024

  Jílovské pivní slavnosti

  18:00Jílové u Prahy, park za Muzeem
  Již potřetí se Mrakoplaš objeví na Jílovských pivních slavnostech. Je tam vždycky parádní atmosféra, spousta skvělých kapel a českých minipivovarů no a náš oblíbený restaurant Florian, kam jsme pravidelně chodili s Peterem Jurkovičem, je taky blízko.
  Tak se přidejte a přijďte si to s námi taky užít... 
 • Po
  01
  Čvc
  2024

  Okolo Třeboně! Mrakoplaš a Jarret

  19:00Festival Okolo Třeboně, Louka u Zlaté stoky

  I letos zahrajeme na skvělém festivalu Okolo Třeboně. Tentokrát si zopakujeme podzimní společný koncert s Jarretem. Tak si pište, milí přátelé: V pondělí, 1. července v 19 hodin, v Třeboni na hlavní scéně Zlatá stoka, naviděnou!😉