Koncerty

Přehled vystoupení ve formacích:

Mrakoplaš ELEKTRICKY (ME), Mrakoplaš AKUSTICKY (MA), nebo Mrakoplaš Light Orchestra (MLO)

 • St
  24
  Led
  2024

  Lehké melodično s kapelami Mrakoplaš a Nevermore&Kosmonaut

  20:00Carpe Diem, Jičínská 4, Praha 3

  První koncert Mrakoplaše v letošním roce proběhne v klubu Carpe Diem. V rámci pořadu Lehké melodično tentokrát skupina pozve brněnskou skvělou partu Nevermore & Kosmonaut, se kterou se objevila na podiu Café Práh a odstartovala tak podzimní šňůru. Pokud jste ten listopadový koncert nestihli, přijďte do Carpe Diem. Lehké melodično i tentokrát jistě dostojí svému názvu...

 • So
  10
  Úno
  2024

  Mrakoplaš DOMA!

  20:00Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, Praha 2

  První kapelou, která hrála v Balbínce, byl Mrakoplaš. Na téhle "domácí scéně" bývá atmosféra koncertů neuvěřitelná. Přijďte to zažít také!

 • So
  02
  Bře
  2024

  Mrakoplaš a Jana P.S. na Vávrovce

  19:30Vávrovka u Veselí nad Lužnicí

  Mezi Veselím nad Lužnicí a Kardašovou Řečicí je uprostřed lesa krásný statek Vávrovka, kde se už dlouhá léta pořádají koncerty. Tentokrát tam vystoupí i Mrakoplaš a spolu s ním výborná zpěvačka Jana P.S. se svou kapelou. Udělejte si výlet a přijeďte si to taky užít! 

 • So
  16
  Bře
  2024

  Mrakoplaš v Balbínce

  20:00Balbínova poetická hospůdka, Praha

  Na domácí scéně se hraje a povídá. Na domácí scéně je neuvěřitelná atmosféra a kapela si tu dovolí to, co by jí nejspíš jinde ani neprošlo. Tentokrát tam Mrakoplaš představí nový program pro letošní jaro a zahraje spolu s Davem Mendezem. To by mohl být docela hukot, ne?!