V úterý, 2.října jsme "natočili" další díl seriálu Mrakoplaš kontra Alzheimer, který si klade za cíl zviditelnit Alzheimerovu nemoc a vybrat co nejvíce financí na výzkum této zákeřné choroby. Už sedmým rokem v tomto smyslu podporujeme AD Centrum při Národním ústavu duševního zdraví (NUDZ), které se zabývá časnou a správnou diagnostikou a pomáhá seniorům, kteří jsou Alzheimerem postižení. Tentokrát se nám (díky vám) podařilo vybrat úctyhodných 92190Kč. To je, zatím, nejlepší výsledek, který se nám podařilo vytvořit a jsme vděční i nadšení zároveň. Jste skvělí a my si vážíme toho, že máme tak skvělé fanoušky a posluchače.

Za těch 7 ročníků jsme už vybrali přes 310 000 Kč a velkou měrou k letošnímu skvělému výsledku přispěli i hosté. Kdo z vás tam byl, jistě bude souhlasit, že Olin Nejezchleba, Norbi Kovács i moderátor Pavel Anděl byli skvělí. Po celý večer byli ve velmi dobré náladě a vyřádili se nejen na pódiu, ale i při aukci raritních předmětů, kterou Pavel Anděl (spolu s asistentkou Andělkou) vedl a která tentokát vynesla úctyhodných 26500Kč. Velkou změnou bylo i místo, kde koncert proběhl. Přesunuli jsme se do velmi přátelského prostředí klubu Music City Point, o který se úžasně stará produkční a kuchařka Petra Kuchyňková. Nejen, že je v tomto klubu skvělá technika a akustika, ale bar se nezavírá dřív, než odchází poslední návštěvník a paní domácí taky všechny hosty rozmazluje skvělými lahůdkami. Jsme moc rádi, že to všechno klaplo i tentokrát...

Tedy- ještě jednou díky všem, kteří se na přípravě koncertu podíleli. Díky všem, kteří nám pomáhali s propagací a taky díky vám všem, kteří jste na koncert přišli a užili si to spolu s námi. Věříme, že se s vámi potkáme i příští rok, na osmém ročníku benefice proti Alzheimerovi... A pokud si chcete připomenout minulý ročník, klikněte na videoreportáž, nebo se podívejte na fotoseriál v sekci "Galerie".

Videoreportáž zde!