V neděli, 27. září 2020 jsme roztočili další díl seriálu Mrakoplaš kontra Alzheimer, který si kladl za cíl zviditelnit Alzheimerovu nemoc a vybrat co nejvíce financí na výzkum této zákeřné choroby. Už devátým rokem v tomto smyslu podporujeme AD Centrum při FNKV, 3.LF UK v Praze a Národním ústavu duševního zdraví (NUDZ), které se zabývá časnou a správnou diagnostikou a pomáhá seniorům, kteří jsou Alzheimerem postižení. Díky vám se tento ročník opět povedl a my máme velkou radost, že jsme přes všechny antiCovidové restrikce a omezení na boj s touto nemocí vybrali 94.160Kč! Moc si vážíme toho, že jste s námi a že jste letos, v tom těžkém a nepřehledném období dorazili.

Za těch 9 ročníků jsme už vybrali přes 537 000 Kč a velkou měrou k letošnímu skvělému výsledku přispěli i hosté. I letos jsme pozvali dva (resp. tři) a připravili jsme s nimi deset společných písniček. Jak víte, byli to: legendární folkový písničkář Jaroslav Samson Lenk, herečka a zpěvačka Divadla v Dlouhé Eva Hacurová a fenomenální klavírista, korepetitor téhož kulturního zařízení, Milan Potoček. Celým večerem (už tradičně) provázel moderátor Pavel Anděl a k vynikající atmosféře přispěla i oblíbená aukce raritních předmětů, se kterou vydatně pomáhala Anděla Kubátová

Tedy- ještě jednou vám děkujeme za vaši podporu, pomoc s propagací a účast na koncertu. Díky vám má tenhle projekt smysl a podtitul benefice "Nezapomeňme na sebe!" stále platí.

Videoreportáž z minulého ročníku zde!